Hľadanie vytúženého dňa

Autor Jennifer Probstová

V malebnom mestečku Verily v tesnom susedstve NewYorku sa Kate Seymourovej a jej dvom najlepším priateľkám a spoluzakladateľkám zoznamovacej agentúry Kinnections nesmierne darí. No Kate nie je len úspešnou majiteľkou agentúry. Do vienka dostala neobyčajný dar, dotyk, vďaka ktorému s neochvejnou istotou odhalí, či to, čo vzniká medzi dvomi ľuďmi, je láska. Pocíti ho, keď sa dotkne záhadnej knihy ľúbostných zaklínadiel vo svojom obľúbenom antikvariáte... a s ešte väčšou silou, keď stretne Slada Montgomeryho, takmer vo všetkých smeroch úžasného a sexi rozvodového právnika.
Slade jedného dňa vtrhne do Kinnections, pretože sa obáva, že praktiky agentúry sú pochybné a ublížia jeho sestre, Katinej najnovšej klientke. Jediný spôsob, ako presvedčiť tohto zarytého cynika, že agentúra nie je organizovanou bandou sobášnych podvodníčok a že láska nie je prelud, je nájsť mu ženu jeho snov. Podarí sa Kate udržať ich vzájomný vzťah v hraniciach vymedzených zmluvou, keď ju už pri prvom stretnutí nesmiernou silou zasiahne vzrušujúca energia ich vzájomnej príťažlivosti? Alebo sa azda nakoniec aj majiteľka zoznamovacej agentúry zoznámi s mužom svojich snov?

Z anglického originálu Searching for Someday (Gallery Books, a Division of Simon & Schuster, Inc., New York 2013) preložila Martina Fedorová.

 • Žáner: Svetová súčasná, Erotika, sex, Romantika
 • Jazyk: SK
 • Vydavateľ: IKAR
 • Väzba: Knihy viazané
 • Formát: 136 × 207 mm
 • Hmotnosť: 445 g
 • Počet strán: 384
 • Vydanie: 2015/03
 • Poradie vydania: 1.
 • ISBN: 978-80-551-4170-1
 • EAN: 9788055141701

Súvisiace články

POCHYBNÉ PRAKTIKY ZOZNAMKY

Ukážky z knihy

Zodvihla ruky, akoby mala v úmysle úpenlivo prosiť, no vzápätí ich spustila. „Každý z našich klientov musí byť predovšetkým ochotný otvoriť sa hľadaniu nového partnera. Je to neraz zdĺhavý a náročný proces a každý krok na tejto ceste bude od vás vyžadovať zanietenie. Vo vašom prípade by to však bol neustály boj. Neverím, že to bude fungovať."
„Môžem sa o to aspoň pokúsiť." Pocítil zvláštny pokoj. „Mám za sebou nekonečný rad vzťahov, no doteraz sa mi nepodarilo nájsť ženu, s ktorou by sme si boli súdení. Ak existuje, naozaj by som ju rád stretol."
„Prečo?"
Zamyslel sa nad jej vyzývavou otázkou. „Chcel by som mať deti," povedal pomaly. „A niekoho naozaj blízkeho. Priateľku, blízku dušu, s ktorou by som mohol šťastne zostarnúť. Veď kto by to nechcel? Neverím síce, že je to možné, no som ochotný nechať vás, aby ste mi dokázali opak. Ak si na to, pravda, trúfate."
Uhladila si vlasy a zastrčila zatúlaný prameň za ucho. Po prvý raz, odkedy sem vstúpil, vyzerala úplne zmätená. Už bolo načase. „Budem vás musieť vyzvať, aby ste začali navštevovať partnerskú poradňu, absolvovali so mnou vstupný pohovor a niekoľko dotazníkov. Bude to intenzívna práca. Okrem toho sa budete musieť začať zúčastňovať na spoločenských podujatiach. Pochopte, pán Montgomery, váš nápad je skutočne absurdný. Nemám času nazvyš, aby som ním takto bohapusto mrhala."
„Ani ja."

Páči sa Vám táto kniha? Zdieľajte ju!

0.0/5 hodnotení (0 volieb)
Hľadanie vytúženého dňa

Komentáre

blog comments powered by Disqus

Naše ďalšie projekty

Booksite.sk